Aktualności Anmet

Dowiedz się, co u nas słychać

Wózki magazynowe na zamówienie

Wózki magazynowe na zamówienie

Wózki transportowe magazynowe są to narzędzia, bez użycia których bardzo Trudno wyobrazić sobie działanie magazynu. Są to dość proste konstrukcyjnie i z tego powodu wiele osób decyduję się na rozwiązania spersonalizowane. Oczywiście można kupić gotowy wózek magazynowy, ale najprawdopodobniej w takim przypadku będzie on wykonany jakościowo adekwatnie do niskiej ceny, często azjatycko-niskiej.

Do wykonania wózka magazynowego potrzebne jest dosłownie kilka elementów, z których większość nie jest trudno dostępna. 

Podstawowe materiały niezbędne do budowy wózka platformowego magazynowego to: 

  • stalowe rury
  • pręt
  • płaszcz wodny
  • płaskownik 
  • kółka do wózka


Poza tym wszystkim wymagane jest posiadanie również narzędzi do pocięcia elementów na niezbędne fragmenty, jak również do po spawania wszystkiego, wykonania otworów wymaganych do mocowania półek i tym podobne.  Wykonanie wózka wymaga oprócz tego odpowiedniej wiedzy na temat wytrzymałości materiałów. Kupując surowce do produkcji wózka trzeba mieć uprzednio przygotowany projekt zakładający jego nośność, wytrzymałość, wymiary oraz zastosowanie.  Nie należy zapominać również o zabezpieczeniu antykorozyjnym gotowego wyprodukowanego wózka czyli należy go odpowiednio przygotować do malowania i pomalować.


Spełniając wszystkie niezbędne w trakcie budowy wózka magazynowego warunki jesteśmy w stanie mieć pewność, że mniejszy wózek podołać trudom eksploatacji. Kupując gotowy wózek platformowy w hipermarkecie najczęściej możemy spodziewać się wytrzymałości na krawędzi norm z powodu minimalizowania kosztów produkcji.  Naturalnie nie musi tak być w każdym przypadku, ale musimy zdawać sobie sprawę z tego że produkcja masowa nawet przy bardzo niewielkich oszczędnościach jednostkowych daje skali globalnej duże oszczędności finansowe.

Budując wózek magazynowy na zamówienie jesteśmy w stanie wyprodukować dla Państwa wyrób ściśle spełniające Państwa oczekiwania. Możemy zbudować go w taki sposób, aby idealnie pasował do przestrzeni magazynowej oraz ciągów komunikacyjnych w Państwa zakładzie produkcyjnym lub w magazynie. Może on posiadać również elementy, które będą sposób bardzo istotne pomocne w Państwa pracy. Mogą to być na przykład specyficzna półki, koszyki, uchwyty lub też przegródki, które ułatwią transport, odseparują od siebie przedmioty lub w inny określony niezbędny Państwu sposób, umożliwią zarządzanie transportowanymi elementami zgodnie z warunkami i potrzebami.

Wózek możemy pomalować na dowolny kolor zgodny z Państwa oczekiwaniami.

 

Jeśli potrzebują Państwo produktu jakim jest wózek magazynowy na zamówienie Częstochowa

Zachęcamy do skorzystania z naszej rozległej oferty już dziś!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ TERAZ

TU JESTEŚMY

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Czekamy na wiadomość.

piotrwreczycki.anmet@gmail.com

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Czekamy na wiadomość.

piotrwreczycki.anmet@gmail.com